publikoval Jana Chlebovská    |    25.11.2015

Co možná nevíte?

Dar z nejcennějších

Český červený kříž udělil „Zlatý kříž 3. třídy“ panu Vladimíru Hulovi. Významného cenění se mu dostalo za osmdesát bezpříspěvkových odběrů krve.

Není na světě vzácnější tekutina než je právě krev. Ani v dnešní době ji není možné ničím nahradit. Dobrovolné dárcovství má v naší zemi dlouhou tradici a přesto zdravotníci často upozorňují, že je krve neustále málo. Bez ochotných a zdravých lidí jako je Vladimír Hula by mnozí pacienti svůj boj o život prohráli.

Blahopřejeme k významnému ocenění a za cenný dar děkujeme.

Renata Ramazanová