publikoval Mikuláš Peths    |    01.07.2013

Noční maratón v psaní na počítači 2013

Ve dnech 20. a 21. června se uskutečnil 2. ročník školního nočního maratónu v psaní na počítači, který organizovaly Alena Kočí a Věra Kovářová. Soutěže se zúčastnila pětičlenná družstva. Maratón začal ve čtvrtek v 19:00 hodin a skončil v pátek v 6:30 hodin. Součástí maratónu byly doprovodné aktivity. Při organizaci pohybových soutěží vydatně pomáhal Mikuláš Peths. Doprovodné pohybové aktivity zahrnovaly např. driblink, slalom, hod na cíl, skákání po jedné noze do schodů atd. Po půlnoci se pak soutěžící, kteří v té chvíli nepsali na počítači, utkali v morseovce nebo ve skládání puzzle. Ráno po skončení maratónu byly předávány účastnické listy a vyhlášena první tři místa. Zástupcům těchto družstev byly předány diplomy a ceny. Taktéž byl vyhlášen vítěz v doprovodných aktivitách, kterým se stalo družstvo Zdravoťáci. V 7:00 hodin se všichni rozešli, účastníci spěchali domů do svých postýlek, organizátorky pokračovaly v pracovním procesu.

Alena Kočí

Fotografie z akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii. Výsledky naleznete níže v přiloženém souboru.