publikoval Jana Chlebovská    |    08.06.2018

Projektové dny - přehled dílen

Projektové dny (26. – 27. 6. 2018)

aneb

Prožijme poslední dny školního roku trochu jinak už popáté!

Vaši učitelé pro vás opět připravili dílny, ve kterých můžete:

·         vyzkoušet si předměty, které nemáte v učebním plánu

·         naučit se novým dovednostem

·         získat nové vědomosti

·         naučit se mnohé pro život

Vaším úkolem a povinností je:
- prostudovat si nabídku pro jednotlivé dny spolu s anotacemi k těmto dílnám (viz přiložený dokument)

- přihlásit se do dílen přes odkaz na webových stránkách školy (v úterý 26. 6. 2018 musíte absolvovat 4 hodiny, ve středu 27. 6. 2018 pouze 2 hodiny s tím, že další dvě hodiny budeme v tělocvičně společně bubnovat)

-
v den konání dílny si přinést pomůcky/Kč – pokud jsou vyžadovány a dostavit se do třídy konání dílny nebo na místo srazu

POZOR!!!! Vzhledem ke kurzům/výletům, kdy ve škole stále chybí nějaká třída bude přihlašování spuštěno tentokrát v SOBOTU 16. 6. 2018 v 10.00 hodin a bude ukončeno v PONDĚLÍ 18. 6. 2018 v 10.30 hodin.

V případě, že se v některý den do dílen nepřihlásíte, bude vám dílna určena vašim třídním učitelem, popř. ředitelkou školy.

SOUBORY KE STAŽENÍ