publikoval Radek Vráblík    |    10.01.2012

Uchazeči si prohlédli naši školu

Na Den otevřených dveří se otevřely uchazečům prostory budov krnovské pedagogické a zdravotnické školy. Pro účastníky byly v pátek 6. listopadu 2012 připraveny informace o oborech vzdělávání, včetně podmínek pro přijetí.

Na Střední pedagogické škole a Střední zdravotnické škole v Krnově se uskutečnil každoroční Den otevřených dveří. Na akci učitelé informovali uchazeče a jejich rodiče o kritériích pro obor předškolní a mimoškolní pedagogiku, pedagogické lyceum, sociální činnost a zdravotnický asistent. Studenti prvního a také druhého ročníku měli za úkol nejen provést všechny zájemce školou, ale simulovat průběh ověření talentu nebo ústní zkoušky z jazyka.

Fotografie si můžete prohlédnout ve fotogalerii.