publikoval Jana Chlebovská    |    02.05.2018

Vyhlášení 2.kola přijímacího řízení do oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika

Ředitelka školy vyhlašuje další kolo přijímacího řízení pro tento obor vzdělávání:

Počet volných míst k

2. 5. 2018

PŘEDŠKOLNÍ A MIMOŠKOLNÍ PEDAGOGIKA
(DENNÍ FORMA)

5

Příjem přihlášek pro další kolo přijímacího řízení je do 11. 5. 2018 (včetně, datum osobního podání na sekretariátě školy, datum předání zásilkové službě). Součástí přihlášky potvrzené lékařem je i výpis výsledků didaktických testů jednotné přijímací zkoušky a vyšetření foniatra.

Datum konání školní přijímací zkoušky je 23. 5. 2018. Postup přijímání uchazečů pro přijímací řízení je stanoven kritérií pro další kolo přijímacího řízení (viz přiložené dokumenty).

Mgr. Jana Chlebovská