publikoval Jana Chlebovská    |    15.12.2016

Maturitní ples - ohlédnutí

25. 11. 2016 se ve Slezském domově Krnov uskutečnil další ročník maturitního plesu, který byl naplněn nejen zábavou, ale především emocemi. Hlavním programem bylo šerpování žáků čtvrtých ročníku do stavu „maturantského“ za přítomností jejich nejbližších, bývalých a současných žáků školy a učitelského sboru.  Maturantům tak byla otevřena brána k jejich první životní zkoušce – maturitě a ti vyjádřili své odhodlání se s maturitou i životem úspěšně poprat vlastními básněmi a písní.

Všichni se dobře bavili při živé hudbě zajištěné krnovskou kapelou BT Nova a mnozí se také radovali i z velkého množství vyhraných cen v rámci losování tradiční tomboly. Rádi bychom za ně poděkovali  všem sponzorům: p. Petrželová Iveta, Slezská tvorba Opava, Voda - topení Kořínek, Argos, Baby club kočka, Gebauer uzeniny, Jan Tomiczek, p. Vojtěšková, Petra Matysíková, obec Čaková - Emilian Janča, Montágová B., Kadeřnictví Gibesová Denisa, Radim Zemek, Ptáčková Radana, Zlatnictví Perla, Barevný domov, Orion Haničák, p. Sekanina, Silnice cz, STK Krnov, Značky Morava Tavanzis, p. Hrabec Pavel  Domino Trans Opava, Euronics, Marek Vinárek, Trenýrkárna.cz, Crazy bubles, Čau Taxi, Taxi Krnov, senior Taxi, Automyčky ČR s.r.o, Hair salon Krnov, Městské lázně, Papírnictví VIKPAP GROUP s.r.o., TKC Krnov, DEN BRAVEN, DAMBRA BRUNTÁL,TRAFIKA PETR RYS, PALÍRNA BRANTICE, AUTOŠKOLA BILL, AGROZAT s.r.o Zátor, ŘEZNICTVÍ JORGOS, KADEŘNICTVÍ KLEOPATRA, KEBAB - PIZZA KRNOV, OKAY ELEKTRO, KADEŘNICTVÍ TRANDOSOVÁ KRNOV, Krištof Radomír, Mičan Oldřich FUN -LINE Krnov, ZLATNICTVÍ, GORDON CAR s.r.o Bruntál, Obšivač Radek, Bravanský Vilém autodoprava FOFR Opava, třídy 1. B, 2. A., 2. C.

Spolku při SPgŠ a SZŠ Krnov, všem organizátorům a účastníkům také děkujeme za krásný večer a těšíme se na další společné chvíle. Našim maturantům přejeme mnoho štěstí a úspěšné zvládnutí maturitních zkoušek.