publikoval Jana Chlebovská    |    27.06.2019

Obrovský úspěch v soutěži vyhlášené MŠMT

Naše žákyně 3.A/PMP Natálie Divincová slaví velký úspěch. Včera 26. 6. 2019 se zúčastnila spolu se svými spolužačkami slavnostního vyhlášení výsledků soutěže Zatočme s šikanou na Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy, aby z rukou ministra školství převzala cenu za 1. místo v této soutěži.

Zprávu z předávání ocenění i odkaz na vítězné filmy naleznete na níže uvedených stránkách MŠMT. Natálii i jejím spolužačkám, které byly součástí celého natáčení gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy!

Fotografie: Zdroj MŠMT