publikoval Mikuláš Peths    |    02.09.2022

Vyhlášení 4. kola přijímacího řízení - dálková forma - Předškolní a mimoškolní pedagogika

Ředitel školy vyhlašuje další kolo přijímacího řízení pro tyto obory vzdělávání:

Počet volných míst k 2. 9. 2022

PŘEDŠKOLNÍ A MIMOŠKOLNÍ PEDAGOGIKA (DÁLKOVÁ FORMA, ZKRÁCENÉ STUDIUM)       4

Příjem přihlášek pro další kolo přijímacího řízení je do 14. 9. 2022 (datum osobního podání na sekretariátě školy, datum předání zásilkové službě). Součástí přihlášky potvrzené lékařem je i úředně ověřená kopie maturitního vysvědčení a vyšetření foniatra.

Datum konání přijímacího řízení je 27. 9. 2022 (čas bude upřesněn pozvánkou dle počtu přihlášených). Postup přijímání uchazečů pro přijímací řízení je stanoven kritérii pro další kolo přijímacího řízení (viz přiložené dokumenty).

Ing. Mikuláš Peths