JÍDELNA

naposledy upravil Jana Chlebovská    |    02. 05. 2018
Aktuální jídelníček naleznete na adrese http://jidelna.spgs-szs.cz, kde si můžete rovněž zvolit, přihlásit či odhlásit stravu.

Přihlašovat stravu, volit ze dvou jídel i odhlašovat stravu si musí každý strávník sám a to takto:

• online na http://jidelna.spgs-szs.cz (mailová adresa jidelna@spgs-szs.cz slouží pouze pro zaevidování nových strávníků)

Pravidla:

• přihlašovat a odhlašovat stravu si můžete kdykoliv v průběhu měsíce vždy do 10 hodin předchozího dne
  • k prvnímu online přihlášení potřebujete:
    • evidenční číslo strávníka jako jméno (variabilní symbol vašich plateb) a heslo,
    • novým strávníkům (1. ročníky) bude přiděleno evidenční číslo a heslo u ekonomky školy p. Elbelové před nástupem do školy,
  • po prvním přihlášení budete vyzváni ke změně hesla; tuto změnu proveďte a zadejte i svůj funkční mail pro případ ztráty hesla.

Stravu je možné uhradit na účet školy (5537771/0100), složenkou či inkasem. Variabilní symbol je čtyřmístné evidenční číslo strávníka. Strava se hradí vždy na daný měsíc do 15 dne.

POZOR: Zaplacením není strava automaticky přihlášena!

K odebírání stravy potřebujete čip, který současně slouží pro vstup do obou budov školy (Jiráskova 841/1 a Husovo náměstí 1) a ubytovaným žákům i pro vstup do domova mládeže (Hlubčická 2). Čip Vám byl/bude vydán oproti záloze na sekretariátu u sekretářky školy p. Najbrtové. Před jeho použitím pro odebírání stravy je nutné tento čip zaktivovat u ekonomky školy p. Elbelové.

Způsob odebírání stravy:

• Strava se vydává ve školní výdejně dle stanovené výdejní doby. Oběd bude vydán pouze s čipem.

Kontaktní osoba:

·         Ekonom školy: elbelová@spgs-szs.cz, 554 615 442.

SOUBORY KE STAŽENÍ