PRO UCHAZEČE

ZŘIZOVATEL

logo_msk.png

Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Krnov, příspěvková organizace je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.
logo_po_msk.png

ODKAZY

Vyhledávání

PARTNEŘI


Ústav pro studium totalitních režimů

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

naposledy upravil Mikuláš Peths    |    28. 01. 2021
Rádi bychom Vás pozvali na druhý den otevřených dveří, který proběhne ve čtvrtek 11. 2. 2021 formou
on-line setkání
. Máte možnost si vybrat z několika variant prezentací podle Vámi zvoleného oboru.

Veškeré on-line schůzky budou probíhat pomocí služby Google Meet. Pro vstup do Google Meet místnosti potřebujete Google účet a zařízení s připojením k internetu. (Návod na používání Google Meet a vytvoření Google účtu si můžete prohlédnout zde.) 

Po přihlášení na on-line setkání prosím vyčkejte než Vás moderátor schůzky vpustí do Google místnosti. Mikrofon prosím zapínejte jen v momentech, kdy si chcete vzít slovo, děkujeme.

Nabízíme Vám níže uvedená setkání a konzultace:

1. On-line prezentace nabízených oborů
Na začátku prezentace budete seznámeni s daným oborem a následně budete mít možnost pokládat dotazy prostřednictvím mikrofonu či chatu. Doporučujeme tedy přijít na začátek setkání pro získání ucelených informací o daném oboru.

2. On-line setkání s našimi žáky

Nabízíme také možnost setkání s našimi žáky, kteří Vám mohou sdělit své osobní zkušenosti se studiem na naší škole. Přihlásit se můžete kdykoliv v uvedeném časovém rozmezí.
3. On-line ověření talentu nanečisto pro zájemce o obor Předškolní a mimoškolní pedagogika

Můžete se připravit na zkoušku z ověření talentu prostřednictvím natočených videí, ve kterých naleznete konkrétní ukázky požadavků v jednotlivých výchovách:
Pokud byste přesto chtěli individuální konzultaci, či si zkoušku nanečisto on-line vyzkoušet, máte možnost prostřednictvím odkazů níže.

a) Tělesná výchova

Ověření talentu nanečisto proběhne formou konzultace a zodpovídání dotazů. Přihlásit se můžete kdykoliv v uvedeném časovém rozmezí.
b) Jazyková a hudební výchova

Pro ověření talentu z jazykové a hudební výchovy je nezbytné si dopředu zarezervovat konkrétní čas schůzky. Rezervace jsou závazné a po vybrání termínu Vám bude ve středu 10. února 2021 zaslán e-mail s odkazem pro přihlášení a podrobnými informacemi.

Při rezervaci prosím vyplňte Google e-mail, kterým se poté budete do schůzky připojovat. Na konzultace budete potřebovat zařízení (PC, tablet, mobilní telefon) vybavené mikrofonem a kamerou.

Rezervace budou ukončeny v úterý 9. února v 18:00. V případě, že již bude naplněná kapacita, budete mít možnost vyzkoušet si talentové zkoušky v rámci dalšího dne otevřených dveří, který proběhne v únoru dle epidemiologické situace prezenčně či on-line.

Moc se na Vás těšíme a věříme, že i v on-line podobě našeho setkání Vám poskytneme dostatek informací pro výběr toho nejvhodnějšího oboru.

Odkaz na představovací video školy
Odkaz na virtuální prohlídku školy
Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Krnov, p. o., Jiráskova 841/1a, Krnov, 794 01 |  tel. 554 637 460 | e-mail info@spgs-szs.cz | ds: 33pfxf8 | ič: 00601292