O ŠKOLE

ZŘIZOVATEL

logo_msk.png

Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Krnov, příspěvková organizace je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.
logo_po_msk.png

ODKAZY

Vyhledávání

PARTNEŘI

AKTUALITY

publikoval Mikuláš Peths    |    02.04.2015

Děkuji všem strašidlům, vílám, vodníkovi a pomocníkům

Dne 21. března se v Krnově otevírala studánka na Ježníku. Jako každý rok zajišťovali program pro děti na stanovištích studenti naší školy. Převlečeni za strašidla, víly, vodníka a pohádkové bytosti pomáhali dětem sestavit puzzle ptáků, vyčistit les od odpadků, najít zvířecí rodinky, zazpívat písničku o vodě, zjistit, co děti o studánkách vlastně vědí... Za odměnu dostaly děti od vodníka medaili se strašidlem a v mističce vody si mohly vylovit drobnost na památku. V poledne si děti i se strašidly opekly špekáčky na Ježečkově paloučku.

Všem studentům, kteří dětem věnovali svůj čas a energii, moc děkuji. Další pomocníky a zájemce zvu na DEN ZEMĚ, který se koná 25.4. na náměstí, kde budeme opět připravovat program pro děti.

Jitka Chaloupková


Foto a video si můžete prohlédnout na:
http://www.studio-sta.cz/products/prochazku-ke-studance-v-krnove-detem-zpestrila-strasidla/
https://youtu.be/EmBd-UCu5ZU
http://www.infokrnov.cz/cs/aktuality/1058-putovani-ke-studance


Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Krnov, p. o., Jiráskova 841/1a, Krnov, 794 01 |  tel. 554 637 460 | e-mail info@spgs-szs.cz | ds: 33pfxf8 | ič: 00601292