O ŠKOLE

ANKETA

Byli byste rádi, aby ve škole zvonilo na přestávky?
 
90%
 
7%
 
2%

ODKAZY

Vyhledávání

Loading

PARTNEŘI





Ústav pro studium totalitních režimů
AtlasŠkolství - kam na střední školu
Pracovní veletrh Profesia Days

HARMONOGRAM ŠKOLNÍHO ROKU

naposledy upravil Jana Chlebovská    |    27. 11. 2018

Zahajování a ukončování výuky

3. září 2018 (pondělí)  zahájení období školního vyučování
31. ledna 2019 (čtvrtek) ukončení prvního pololetí – datum na vysvědčení
28. června 2019 (pátek)  ukončení druhého pololetí – datum na vysvědčení

Prázdniny

Podzimní 29. října 2018 (pondělí) a 30. října 2018 (úterý)
Vánoční 22. prosinec 2018 (sobota) až 2. ledna 2019 (středa).
Vyučování začne ve čtvrtek 3. ledna 2019
Pololetní 1. února 2019 (pátek)
Jarní 4. březen 2019 až 10. březen 2019
Velikonoční 18. duben 2019 (čtvrtek)

Státní svátky

Den české státnosti 28. září 2018 (pátek)
Den vzniku s.č.s. 28. říjen 2018 (neděle)
Den boje za svobodu a demokracii 17. listopad 2018 (sobota)
Den vítězství 8. květen 2019 (středa)

Ostatní svátky

Velký pátek 19. duben 2019
Velikonoční pondělí 22. duben 2019
Svátek práce 1. květen 2019 (středa)

Souvislá odborná praxe

1.A/PMP 5 dnů nástupní 1. - 5. 10. 2018
1.C/PMP 5 dnů nástupní 8. - 12. 10. 2018
1.A/PMP, 1.C/PMP, 2.B/PEL 2 týdny 3. - 17. 5. 2019
2.A/PMP 3 týdny 3. - 24. 5. 2019
3.A/PMP, 3.C/PMP 4 týdny 6. 5. - 3. 6. 2019
3.B/PEL 3 týdny 20. 5. - 7. 6. 2019
3.D/ZA 4 týdny 13. 5. - 7. 6. 2019
4.A/PMP, 4.C/PMP 2 týdny 16. 1. - 29. 1. 2019
3.H/PMP/ZS 2 týdny leden 2019

Termíny odborných seminářů a kulturních činností, školních výletů

3. - 4. 9. 2018 adaptační kurz 1. ročník Mgr. Šimůnková,
Mgr. M. Neugebauerová, Mgr. Trávníček
září - říjen 2018 adaptační kurz třídní učitelé                
30. 9. - 6. 10. 2018 Anglie Mgr. Hrubá
8. - 11. 11. 2017 Pedagogická poema Litomyšl Litomyšl
9. 11. 2018 Den otevřených dveří  
16. 11. 2018 stužkování 4. ročníků Mgr. Glatter, Mgr. Chaloupková, Mgr. Baťková
30. 11. 2018 ples školy Ing. Sofianidis
prosinec výlet do Vídně Mgr. Řezáčová
20. 12. 2018 školní vánoční besídka Mgr. Glatter, PhDr. Kusová (19. 12. generálka)
21. 12. 2018 třídní besídky + sport. klání TU, Ing. Sofianidis, Mgr. Sekanina
leden vánoční koncert Ars Voce Mgr. Trávníček, Mgr. Chumchal
11. 1. 2019 Den otevřených dveří  
25. - 27. 2. 2019 Hudební festival Kroměříž  
25. - 26. 6. 2019 projektové dny  
27. 6. 2019 Hurá na prázdniny!!! Ing. Sofianidis, Mgr. Sekanina + ŽŠR
předehrávky 1. pololetí leden
  2. pololetí 15 dnů před nástupem na praxi
školní výlety podzimní termín 24. – 25. 10. 2016
  jarní termín červen 2019

Maturitní zkoušky

podzimní termín 2018  
Ústní zkouška (profilová a společná část) 11. 9. 2018 (4.C/ZA, 5.E/ZA/DS),
12. 9. od 9:00 (4.D/ZA, 3.E/ZA/ZA, 5.E/SOP-SOČ)
Písemná zkouška (DT a PP) 3. – 7. 9. 2018
 
jarní termín 2019      
do 30. 9. 2018 zveřejnění školního seznamu literárních děl    
do 31. 10. 2018 zveřejnění témat pro cizí jazyky    
do 1. 12. 2018 přihlášení žáka k jarnímu termínu MZ    
do 28. 2. 2019 jmenování předsedů zkušebních komisí (jmenuje krajský úřad)    
do 31. 3. 2019 jmenování místopředsedů a další členů zkušebních komisí (jmenují ředitelé škol) – jaro    
do 30. 6. 2019 jmenování místopředsedů a další členů zkušebních komisí (jmenují ředitelé škol) – podzim    
do 25. 6. 2019 přihlášení žáka k podzimnímu termínu MZ    
 
Profilová - (praktická)      
4.B/PEL bude doplněno    
4.C/ZA  bude doplněno    
       
Společná      
písemná práce z ČJL po 1. dubnu 2019      
didaktické testy a písemná práce u CJ 2. - 15. 5. 2019      
         
Svaté týdny        
4.A/PMP bude doplněno      
4.B/PEL bude doplněno      
4.C/PMP bude doplněno      
4.C/ZA bude doplněno      
3.H/PMP/DS bude doplněno       
         
Společná a profilová - (ústní zkoušky)        
4.A/PMP bude doplněno      
4.B/PEL bude doplněno      
4.C/PMP bude doplněno      
4.C/ZA bude doplněno      
3.H/PMP/DS bude doplněno      
Jednotlivá zkouška z PED bude doplněno      

Přijímací zkoušky

1. kolo
jednotné testy


školní přijímací zkouška (ověření talentu), denní i dálková forma

 

1. termín - 12. 4. 2019 (náhradní termín - 13. 5. 2019)
2. termín - 15. 4. 2019 (náhradní termín - 14. 5. 2019)

1. termín - 23. 4. 2019
2. termín - 24. 4. 2019
náhradní termín - 13. 5., 14. 5. 2019
 

Kurzy

1. ročníky  plavecký listopad 2018 - leden 2019
2. ročníky  lyžařský 6. - 11. 1. 2019 - 2.A/PMP
21. - 25. 1. 2019 - 2.B/PEL, 3.B/PEL
10. - 15. 2. 2019 - 2.D/ZA + dokončující
3. ročníky  turistický 10 - 14. 6. 2019
17. - 21. 6. 2019
2. ročník - PEL sport. - turistický, výtvarný
dramatický
10. - 14. 6. 2019
7. - 13. 6. 2019

Termíny konání pedagogické rady

14. 11. 2018 (středa) klasifikační 1. čtvrtletí  
28. 1. 2019 (středa) klasifikační 1. pololetí  
10. 4. 2019 (středa) klasifikační 3. čtvrtletí  
29. 4. 2019 (pondělí) závěrečná klasifikační porada maturujících ročníků 
24. 6. 2019 (pondělí) závěrečná klasifikační porada 1. - 3. ročníků

Informativní schůzky pro rodiče a schůze SR

16. 11. 2018 (pátek)  15:00 - 17:00

Volný den

2. 5. 2019  1.A/PMP, 1.C/PMP, 2.A/PMP, 2.B/PMP