publikoval Mikuláš Peths    |    02.07.2015

Drumbeny

V rámci projektových dnů (25. – 26. 6. 2015) komise HV naší školy pozvala pana Zdeňka Rolllera, aby vedl 3 workshopy hry na drumbeny. Žáci se v různých rytmických a pohybových aktivitách seznámili s funkcí tohoto nástroje, v týmu si uvědomili důležitost vzájemné komunikace a tolerance, naučili se koordinovat horní končetiny, práci s dechem a hlasem. Poznali, že bubnování není jen fantazie a uvolnění, ale posiluje sebevědomí a je i jednou z cest sebepoznání. Děkujeme lektorovi Zdeňku Rollerovi za kvalifikované vedení našich dílen.

Fotografie naleznete ve fotogalerii.

Šárka Drobná