publikoval Mikuláš Peths    |    07.02.2013

Na školním plese se všichni příjemně pobavili

Po roce opět Sdružení rodičů a přátel školy při Střední pedagogické škole a Střední zdravotnické škole Krnov uspořádalo školní a maturitní ples. Organizátoři akce pozvali všechny maturanty, rodiče, přátelé školy, učitele, studenty a také absolventy. V oficiální části se „šerpovali“ studenti čtvrtých ročníků, které letos čeká maturita. Nechyběla bohatá tombola a příjemná hudební atmosféra v podání skupiny Primisimo. Ples se uskutečnil v pátek 25. ledna 2013 od 20 hodin v sále Slezského domu.

Fotoreportáž a videozáběry „šerpování“ maturantů najdete na portálu http://www.studio-sta.cz/archiv/ples-spgs-a-szs-krnov/.

Autor: Radek Vráblík