publikoval Jana Chlebovská    |    30.09.2015

Online přihlašování a odhlašování stravy

Od 30. 9. 2015 můžete využívat webového rozhraní  http://jidelna.spgs-szs.cz k přihlašování a odhlašování stravy online.
  • přihlašovat a odhlašovat stravu si můžete kdykoliv v průběhu měsíce vždy do 10 hodin předchozího dne
  • k prvnímu přihlášení potřebujete:

1.     číslo strávníka jako jméno – (variabilní číslo vašich plateb), najdete ho také vedle svého jména při přihlášení na terminálu ve výdejně (volba stravy)

2.     číslo své kartičky jako heslo

• po prvním přihlášení budete vyzváni ke změně hesla – proveďte a zadejte i svůj funkční mail pro případ ztráty hesla
  • současný systém přihlašování a odhlašování (terminál) zůstává funkční
  • přihlašování a odhlašování přes mailovou adresu jidelna@spgs-szs.cz se ruší (adresa bude sloužit jen k evidenci nových strávníků)