O ŠKOLE

ZŘIZOVATEL

logo_msk.png

Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Krnov, příspěvková organizace je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.
logo_po_msk.png

ODKAZY

Vyhledávání

PARTNEŘI

AKTUALITY

publikoval Jana Chlebovská    |    23.10.2019

Oznámení ke stravování a ubytování ve dnech 31. 10. a 1. 10. 2019

 

Ve dnech 31. 10. 2019 a 1. 11. 2019 nebude Střední škola automobilní, Krnov, p.o. z technických důvodu zajišťovat stravu a ze stejných důvodů nebude poskytovat ani ubytování pro žáky naší školy. Naše škola tak nemůže zajistit obědy pro žáky školy, celodenní stravu pro ubytované žáky a ani ubytování pro žáky z domova mládeže na ulici Opavská. Prosím, abyste si stravování zajistili individuálně a stejně tak řešili i případné ubytování. Vyučování v těchto dnech bude zachováno, stejně tak i ubytování na domově mládeže Hlubčická 2.

Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

                                                                                                                                 Mgr. Jana Chlebovská, ředitelka školyStřední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Krnov, p. o., Jiráskova 841/1a, Krnov, 794 01 |  tel. 554 637 460 | e-mail info@spgs-szs.cz | ds: 33pfxf8 | ič: 00601292