publikoval Jana Chlebovská    |    23.10.2019

Oznámení ke stravování a ubytování ve dnech 31. 10. a 1. 10. 2019

Ve dnech 31. 10. 2019 a 1. 11. 2019 nebude Střední škola automobilní, Krnov, p.o. z technických důvodu zajišťovat stravu a ze stejných důvodů nebude poskytovat ani ubytování pro žáky naší školy. Naše škola tak nemůže zajistit obědy pro žáky školy, celodenní stravu pro ubytované žáky a ani ubytování pro žáky z domova mládeže na ulici Opavská. Prosím, abyste si stravování zajistili individuálně a stejně tak řešili i případné ubytování. Vyučování v těchto dnech bude zachováno, stejně tak i ubytování na domově mládeže Hlubčická 2.

Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Mgr. Jana Chlebovská, ředitelka školy