publikoval Jana Chlebovská    |    14.01.2021

Poděkování a informace ke Dni otevřených dveří

Děkujeme za vaši účast na Dni otevřených dveří a současně se omlouváme za počáteční technické problémy s odkazem u oboru Pedagogické lyceum.

Pokud jste v průběhu dnešního odpoledne neměli možnost zúčastnit se v rámci oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika ověření talentu z jazykové nebo hudební výchovy, budete mít možnost přihlásit se k této zkoušce nanečisto ještě v průběhu druhého Dne otevřených dveří, který proběhne v první polovině února. Sledujte proto naše webové stránky a facebook.