O ŠKOLE

ZŘIZOVATEL

logo_msk.png

Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Krnov, příspěvková organizace je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.
logo_po_msk.png

ODKAZY

Vyhledávání

PARTNEŘI

AKTUALITY

publikoval Jana Chlebovská    |    06.02.2017

Přípravný kurz - ověření talentu z hudební výchova - nový termín

Kurz je určen všem těm, kteří nebyli z kapacitních důvodů zapsáni na termín 11.2. (byli informováni mailem) i všem dalším uchazečům  o studium Předškolní a mimoškolní pedagogiky na SPgŠ a SZŠ Krnov, kteří by měli zájem se připravit na úspěšné vykonání zkoušky Ověření talentu z hudební výchovy.
Kurz proběhne:
                       
  18. 2. 2017 - od 9 – 13 hodin

V případě většího počtu zájemců bude stanoven další termín.

Zájemcům budou důkladně vysvětleny  požadavky ověření talentu, prakticky si  vyzkoušejí  jednotlivé disciplíny a na závěr si účastníci mohou individuálně vyzkoušet ověření talentu z HV nanečisto. 

Přineste s sebou: notový sešit, zpěvník Já písnička  1.díl /zelený /, poznámkový bloček, notový zápis skladeb (v případě, že hrajete na nějaký hudební nástroj) a  připravte si lidovou písničku, kterou byste chtěli na zkoušce zazpívat.

Kurzy proběhnou v budově školy na ulici Jiráskova 841/1a. Cena kurzu 100,- Kč. Prosíme zájemce o tento přípravný kurz, aby svůj zájem potvrdili na mail chlebovska@spgs-szs.cz. V mailu na sebe uveďte i telefonnický kontakt.


Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Krnov, p. o., Jiráskova 841/1a, Krnov, 794 01 |  tel. 554 637 460 | e-mail info@spgs-szs.cz | ds: 33pfxf8 | ič: 00601292