publikoval Mikuláš Peths    |    07.03.2013

Školní ples 2013

Dne 25. ledna 2013 se konal v prostorách Slezského domova školní ples, který už tradičně patřil především maturantům.

Na začátku plesu byli maturanti šerpováni třídními učiteli, následně zástupci jednotlivých tříd čtvrtých ročníků přečetli maturitní slib, který poté předali paní ředitelce. Slib bude až do maturitní zkoušky uschován v ředitelně. Po krátkém proslovu paní ředitelky následoval přípitek. Překvapením večera byl společný tanec maturantek, při kterém se evidentně dobře bavily.

Dobrou zábavu si užívali nejen maturanti, ale i jejich rodiče, zaměstnanci školy, a také absolventi, kteří se díky školnímu plesu opakovaně setkávají se svými bývalými učiteli a spolužáky.

O dobrou a příjemnou zábavu se postaral tým zaměstnanců, kteří se podíleli na organizaci plesu. Patří jim za to poděkování. Konkrétně se jedná o tyto dobrovolníky:
  • Sawas Sofianidis – organizace plesu, zajištění prostorů
  • Lenka Řezáčová – moderátorka a organizátorka šerpování
  • Alena Kočí – předprodej vstupenek a vyúčtování
  • Svatava Polášková – organizace tomboly
  • Jana Nálepová – kontrola vstupenek a jejich kontrola u vstupu
  • Petr Olchawski - kontrola vstupenek a jejich kontrola u vstupu
  • Petr Sekanina - kontrola vstupenek a jejich kontrola u vstupu
  • Ladislav Steininger – výzdoba sálu
  • Martina Rožanská – zhotovení plakátů
  • Vladimír Hula – fotodokumentace.
Fotografie z akce naleznete ve fotogalerii.

Videa z akce si můžete prohlédnout na webu STA.