O ŠKOLE

ZŘIZOVATEL

logo_msk.png

Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Krnov, příspěvková organizace je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.
logo_po_msk.png

ODKAZY

Vyhledávání

PARTNEŘI

AKTUALITY

publikoval Mikuláš Peths    |    29.11.2013

Školní ples

Dne 22. listopadu 2013 se uskutečnil v prostorách Slezského domova školní ples, který je už také tradičně místem setkání absolventů s učiteli.

Začátek plesu patřil maturantům. Nejprve třídní učitelé maturanty šerpovali, poté zástupci jednotlivých tříd maturitního ročníku přečetli své maturitní sliby. Následoval krátký proslov paní ředitelky a přípitek. Na závěr slavnostního zahájení plesu zazpívali všichni maturanti školní hymnu.

K dobré náladě, kromě hudby, přispěla tombola, ve které bylo mnoho zajímavých cen. O velké množství z nich se zasloužili především sponzoři, mezi které paří Dalkia Česká republika a. s., DOR – SPORT, s. r. o., Moderní škola, s. r. o., Pragoplyn, a. s. a další.

O dobrou a příjemnou zábavu se postaral také tým zaměstnanců, kteří se podíleli na organizaci plesu. Patří jim za to poděkování.

Fotografie z akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Za pořadatele Ing. Alena Kočí, M.Sc.Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Krnov, p. o., Jiráskova 841/1a, Krnov, 794 01 |  tel. 554 637 460 | e-mail info@spgs-szs.cz | ds: 33pfxf8 | ič: 00601292