O ŠKOLE

ANKETA

Byli byste rádi, aby ve škole zvonilo na přestávky?
 
90%
 
7%
 
2%

ODKAZY

Vyhledávání

Loading

PARTNEŘI


Ústav pro studium totalitních režimů
AtlasŠkolství - kam na střední školu
Pracovní veletrh Profesia Days

AKTUALITY

publikoval Jana Chlebovská    |    13.10.2014

Smutná zpráva - zemřel Prof. Lumír Pivovarský

S bolestí v srdci oznamujeme všem bývalým i současným pracovníkům i žákům školy, že dne 11. října 2014 nás navždy opustil pan Prof. Lumír Pivovarský. Pan profesor, který byl uznávaným sbormistrem učil na naší škole v letech 1953 -1961 a 1963 - 1966.  V pozdějších létech působil často jako odborný porotce na hudebních festivalech pořádaných naší školou. Poslední rozloučení bude v pátek 17. října 2014 v 15:00 hodin v chrámu Panny Marie Královny v Mariánských Horách.

Připomenout si jeho profesní život můžete na:
http://operaplus.cz/odesla-legenda-mezi-sbormistry-ktera-dobyvala-svet-lumir-pivovarsky/.
http://www.ostravan.cz/16879/odesel-lumir-pivovarsky-legendarni-sbormistr-a-laureat-ceny-mesta-ostravy/


SOUBORY KE STAŽENÍ