publikoval Radek Vráblík    |    06.02.2012

Studenti divadelního souboru Červiven představí svou novou divadelní hru

Kofola music club ve svých prostorách uspořádá divadelní představení s názvem ''Zloději času''. Akce proběhne 22. února 2012 v 18 hodin. V divadelním představení se jako herci představí studenti krnovské střední pedagogické školy ze souboru Červiven pod vedením Mgr. Petry Severinové. Studenti ze všech ročníků si připravili divadelní ukázku, která zaujme nejen mladé, ale celou širokou veřejnost. Můžeme se těšit na skvělé divadelní výkony. Studenti se velmi snažili, a proto je přijďte všichni podpořit a podívat se na jejich vystoupení, které si pro nás připravili. Více zde.