O ŠKOLE

ZŘIZOVATEL

logo_msk.png

Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Krnov, příspěvková organizace je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.
logo_po_msk.png

ODKAZY

Vyhledávání

PARTNEŘI

AKTUALITY

publikoval Jana Chlebovská    |    04.10.2013

Studentské volby 2013

Studentské volby vyhrála Česká pirátská strana

Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola v Krnově se v minulém roce aktivně zapojila do celonárodního projektu Kdo jiný? a Jeden svět na školách, které provozuje obecně prospěšná společnost Člověk v tísni. Letošní akcí ve středu 2. října byly Studentské předčasné parlamentní volby 2013. Na škole tak byla připravena volební místnost a žáci školy si vyzkoušeli, jak to pravděpodobně bude probíhat u skutečných předčasných voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR.

Studentské předčasné parlamentní volby 2013 na SPgŠ a SZŠ Krnov vyhrála Česká pirátská strana, na druhém místě se umístila Česká strana sociálně demokratická a třetí příčku obsadilo hnutí ANO 2011.

Podrobnější informace a výsledky naleznete v přiloženém souboru PDF.

Jak dopadly volby v rámci celé České republiky se dočtete zde.

PODĚKOVÁNÍ ZA ORGANIZACI STUDENTSKÝCH VOLEB
Pedagogům: PhDr. Soňa Boháčová, PhDr. Stanislava Kusová
Volební komisi: Radek Vráblík, Lucie Lukačíková, Denisa Slačíková, Michal Rabinský, Karolína Weberová

Studio STA | www.studio-sta.cz
Autor: Radek Vráblík
Foto: Radek VráblíkSOUBORY KE STAŽENÍ

Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Krnov, p. o., Jiráskova 841/1a, Krnov, 794 01 |  tel. 554 637 460 | e-mail info@spgs-szs.cz | ds: 33pfxf8 | ič: 00601292