O ŠKOLE

ZŘIZOVATEL

logo_msk.png

Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Krnov, příspěvková organizace je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.
logo_po_msk.png

ODKAZY

Vyhledávání

PARTNEŘI

AKTUALITY

publikoval Mikuláš Peths    |    29.10.2014

Video a fotografie z projektu "Zachraň (si) život"Ve dnech 1. - 3. října 2014 byl na naší škole realizován česko-polský projekt „Zachraň (si) život“ podpořený z OPPS ČR-PR, Fondu mikroprojektů Euroregionu Praděd. Projekt si kladl za cíl podpořit a prohloubit vzájemnou spolupráci a komunikaci mezi našimi a polskými studenty, učiteli a stejně tak mezi naší školou a Sdružením všeobecně vzdělávacích škol v Głubczycích. Během třídenního setkání studentů z Polska a našich zástupců (2. D/ZA) studenti prezentovali odborné prezentace na téma zdravotní péče a záchranářství, společně tvořili edukační videa s tématikou poskytování první pomoci, navštívili ale také lázně Jeseník i jeskyně Na Pomezí a stejně tak je čekaly i hry k odbourání jazykových bariér. Prezentace i záznam ze společného pobytu si můžete prohlédnout níže.

Fotografie z projektu naleznete ve fotogalerii.

Video si můžete prohlédnout níže:


 

SOUBORY KE STAŽENÍ

Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Krnov, p. o., Jiráskova 841/1a, Krnov, 794 01 |  tel. 554 637 460 | e-mail info@spgs-szs.cz | ds: 33pfxf8 | ič: 00601292