O ŠKOLE

ANKETA

Byli byste rádi, aby ve škole zvonilo na přestávky?
 
90%
 
7%
 
2%

ODKAZY

Vyhledávání

Loading

PARTNEŘI


Ústav pro studium totalitních režimů
AtlasŠkolství - kam na střední školu
Pracovní veletrh Profesia Days

AKTUALITY

publikoval Mikuláš Peths    |    29.10.2014

Video a fotografie z projektu "Zachraň (si) život"Ve dnech 1. - 3. října 2014 byl na naší škole realizován česko-polský projekt „Zachraň (si) život“ podpořený z OPPS ČR-PR, Fondu mikroprojektů Euroregionu Praděd. Projekt si kladl za cíl podpořit a prohloubit vzájemnou spolupráci a komunikaci mezi našimi a polskými studenty, učiteli a stejně tak mezi naší školou a Sdružením všeobecně vzdělávacích škol v Głubczycích. Během třídenního setkání studentů z Polska a našich zástupců (2. D/ZA) studenti prezentovali odborné prezentace na téma zdravotní péče a záchranářství, společně tvořili edukační videa s tématikou poskytování první pomoci, navštívili ale také lázně Jeseník i jeskyně Na Pomezí a stejně tak je čekaly i hry k odbourání jazykových bariér. Prezentace i záznam ze společného pobytu si můžete prohlédnout níže.

Fotografie z projektu naleznete ve fotogalerii.

Video si můžete prohlédnout níže:


 

SOUBORY KE STAŽENÍ