O ŠKOLE

ZŘIZOVATEL

logo_msk.png

Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Krnov, příspěvková organizace je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.
logo_po_msk.png

ODKAZY

Vyhledávání

PARTNEŘI

AKTUALITY

publikoval Jana Chlebovská    |    02.08.2017

Vyhlášení 4. kola přijímacího řízení do oborů Předškolní a mimoškolní pedagogika a Zdravotnický asistent - dálková forma

Ředitelka školy vyhlašuje další kolo přijímacího řízení pro tyto obory vzdělávání:

  

 

                 Počet volných míst k 

                                    3. 7. 2017

Zdravotnický asistent (DÁLKOVÁ forma)

14

 

PŘEDŠKOLNÍ A MIMOŠKOLNÍ PEDAGOGIKA (DÁLKOVÁ FORMA)

                      13

     

Příjem přihlášek pro další kolo přijímacího řízení je 16. 8. 2017 (datum osobního podání na sekretariátě školy, datum předání zásilkové službě).

  1. V případě oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika je součástí přihlášky potvrzené lékařem i úředně ověřená kopie maturitního vysvědčení a vyšetření foniatra.
  2. V případě oboru Zdravotnický asistent jsou součástí přihlášky potvrzené lékařem i úředně ověřené kopie vysvědčení  z posledních dvou ročníků základní školy.

Datum konání přijímacího řízení je 5. 9. 2017. Postup přijímání uchazečů pro přijímací řízení je stanoven kritérii pro další kolo přijímacího řízení (viz přiložené dokumenty).

 

 

Mgr. Jana Chlebovská

ředitelka školy

 

 

 SOUBORY KE STAŽENÍ

Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Krnov, p. o., Jiráskova 841/1a, Krnov, 794 01 |  tel. 554 637 460 | e-mail info@spgs-szs.cz | ds: 33pfxf8 | ič: 00601292